Zachęcamy Państwa do skorzystanie z naszej oferty obsługi floty samochodowej Państwa firmy. Posiadamy duże możliwości zajęcia się samochodami firmowymi od A do Z.

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie (nie posiadamy gotowych szablonów), oferta uzależniona jest od ilości pojazdów, rodzaju wykonywanych usług (np. tylko naprawy mechaniczne lub kompletny zakres usług) i ustalana jest na spotkaniu z przedstawicielem firmy.

Wszystkie naprawy poszczególnych samochodów są na bieżąco omawiane, a każde auto posiada w naszej wewnętrznej bazie szczegółową historie napraw.
Podczas wykonywania zleconej usługi zawsze przedstawiamy kilka wariantów cenowych, które zależy od zastosowanych części. Jako, że jesteśmy we współpracy z wieloma hurtowniami części zamiennych oraz autoryzowanymi serwisami posiadamy bogatą ofertę części, które możemy zamontować podczas naprawy w zależności od wymagań klienta.
Dodatkowo przy doborze części możemy służyć pomocą gdyż w dzisiejszych czasach w branży motoryzacyjnej niestety nie zawsze wysoka cena równa jest wysokiej jakości.

Jeśli poszukują Państwo sprawdzonego i rzetelnego serwisu samochodowego do obsługi samochodów firmowych zachęcamy do współpracy. W tym celu proszę o kontakt z osobą zajmująca się u nas obsługą samochodów flotowych:

Jakub Halup
Tel. 724-010-700
jakub.halup@dybicar.pl

DYBICAR AUTO SERWIS


tel: +48 (32)-251-24-41
+48-(32)-202-44-11

tel/fax: +48-(32)-205-26-40

 

POMOC DROGOWA 24H/7: 605-217-112


ul. Załęska Hałda 4a
40- 813 Katowice
  e-mail: biuro@dybicar.pl