LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Jeśli twój samochód uczestniczył w kolizji drogowej i wymaga naprawy zgłoś się do nas. W naszym biurze przez dział likwidacji szkódbędzie zgłoszona szkoda komunikacyjna i zostaną umówione oględziny samochodu, następnie jako sieć naprawcza wykonamy dla Państwa naprawę. Poprzez nasze doświadczenie zapewniamy proces naprawy poprzez najlepsze technologie. Na co otrzymują Państwo gwarancję

Likwidujemy szkody komunikacyjne powstałe na sutek kolizji z innym pojazdem (typowa stłuczka – uszkodzenie karoserii samochodu) lub szkody mechaniczne które uszkodziły nie tylko elementy blacharskie lecz inne podzespoły tj. Opona, felga, układ zawieszenie, itp.

Nasi partnerzy to firmy ubezpieczeniowe dla których świadczymy usługi likwidacji szkód komunikacyjnych, tj. PZU POMOC, PZM, Warta, LINK4 i inne.

Skontaktuj się z naszym działem likwidacji szkód umów się na naprawę:
Dominik Krybuś
Tel. 601-402-444 lub (32)202-44-11
dominik.krybuś@dybicar.pl

BLACHARSTWO I LAKIERNICTWO

Każdy z nas, kierowców zdaję sobie z sprawę, że naprawy, które wymagają ingerencji w fabrycznie zgrzaną przez producenta karoserie samochodu należą do tych przy których należy poświęcić dużo uwagi oraz postępować zgodnie z zaleceniami fabrycznymi.

Nasza firma wyposażona jest w pomieszczenie blacharskie dla dwóch samochodów. Posiadamy dwie tzw. laserowe ramy naprawcze służące do precyzyjnych pomiarów i napraw blacharskich karoserii. Jest to bardzo ważne gdyż jest to jedyny sposób aby prawidłowo i zgodnie z zaleceniami producenta wykonać naprawę blacharską.

Do lakierowania karoserii posiadamy dwa stanowiska:

Przygotowawcze – samochód po naprawie blacharskiej trafia do tego pomieszczenia gdzie przygotowuje się nadwozie do nałożenia powłoki lakierniczej

Komora lakiernicza (bezpyłowa) – jest to pomieszczenie bardzo czyste, z recyrkulacją filtrowanego powietrza oraz niezależnym układem ogrzewania i chłodzenia. Samochód przygotowany do nałożenia warstwy lakieru wstawiany jest do tego pomieszczenie z którego po dwóch godzinach wyjeżdża już polakierowany. Karoseria samochodu jest w bardzo krótkim czasie nagrzewana do temperatury powyżej 60 stopni Celsjusza a następnie chłodzona w celu utwardzenia warstwy lakieru. Jest to jedyna poprawna metoda, aby lakier naniesiony na karoserie pozostał trwały na wiele lat.

Skontaktuj się z naszym działem likwidacji szkód i umów się na naprawę:
Dominik Krybuś
Tel. 601-402-444 lub (32)202-44-11
dominik.krybuś@dybicar.pl

DYBICAR AUTO SERWIS


tel: +48 (32)-251-24-41
+48-(32)-202-44-11

tel/fax: +48-(32)-205-26-40

 

POMOC DROGOWA 24H/7: 605-217-112


ul. Załęska Hałda 4a
40- 813 Katowice
  e-mail: biuro@dybicar.pl