Przeglądy techniczne/serwis olejowy

Przegląd techniczny często razem z wymianą oleju i kompletem filtrów powinien być przeprowadzony między
20 – 30 tyś kilometrów lub co roku w zależności co nastąpi pierwsze. Po zgłoszeniu naszemu doradcy jesteśmy w stanie Państwu wskazać na podstawie katalogu kiedy powinien być wykonany przegląd lub wymiana oleju. Co za tym idzie w naszym serwisie wykonujemy techniczne przeglądy samochodu na których sprawdzamy stan techniczny pojazdu zaczynając od sprawdzenia płynów eksploatacyjnych, spr. elementów zawieszenia, spr. układu hamulcowego, podłączenie komputera – sprawdzenie blędów oraz spr. oświetlenia, układu wydechowego. Dodatkowo wykonujemy i sprawdzamy to co dla klienta jest po za przeglądem istotne i wzbudza w nim podejrzenie usterki.

Geometria kół

Ze względu na jazdę po nierównościach często dochodzi do zmian w ustawieniu geometrii kół co wiąże się z przysłowiowym ”ściąganiem” samochodu w lewą bądź prawą stronę zwłaszcza przy przyśpieszaniu lub hamowaniu. Sytuacja ta również objawia się nie właściwą pozycją kierownicy, tzw. „krzywa kierownica”. W najgorszym przypadku nie właściwie ustawiona geometria kół może prowadzić do nadmiernego zużywania się opon, jak i do nie równomiernego ścierania się bieżnika. Tym samym oferujemy Państwu usługę ustawienia geometrii kół (zbieżności) na laserowym urządzeniu renomowanej firmy Jean Bean.

Po każdym ustawieniu geometrii otrzymają Państwo wydruk z urządzenia, pokazujący różnicę przed i po wykonaniu czynności.

DYBICAR AUTO SERWIS


tel: +48 (32)-251-24-41
+48-(32)-202-44-11

tel/fax: +48-(32)-205-26-40

 

POMOC DROGOWA 24H/7: 605-217-112


ul. Załęska Hałda 4a
40- 813 Katowice
  e-mail: biuro@dybicar.pl